€ 10,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B UBER Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 05:36

Pilnie szukamy osób do pracy w Niemczech 2017 na stanowisku kierowcy kat.B dla Ubera. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla Polaków z podstawom językiem niemieckim przy przewozie osób.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przewóz osób
  • pracownik będzie wykonywał transfery bezgotówkowe, bazując na aplikacji telefonicznej
  • do zadań należeć będzie dbanie o samochód służbowy – uzupełnianie płynów, oddawanie do serwisu lub na myjnie
  • dbanie o komfort pasażerów w trakcie jazdy

Wymagania:

  • minimum 2 letnie prawo jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • świetna orientacja w terenie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasy pracy
  • komunikatywność, otwartość
  • zdolności interpersonalne
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pomoc w szukaniu zamieszkania w uczciwej cenie
  • sprawny smartfon do obsługi aplikacji
  • kartę paliwową
  • nowoczesną flotę, możliwość jazdy samochodami takimi jak VW Golf, Toyota Auris, Opel Astra, Skoda Octavia

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – Uber, Berlin”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 435990bc8382fa1