€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kobiet jako pomoc domowa Sindelfingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sindelfingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 października 2016 02:53

Rodzina zamieszkująca w Sindelfingen oferuje zatrudnienie od zaraz dla kobiet z podstawową znajomością języka. Niemcy praca jako pomoc domowa przy porządkach, prasowaniu, praniu przygotowywaniu posiłków.

Stanowisko: Pomoc domowa
Miejsce zatrudnienia: Sindelfingen, Niemcy
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w domu rodziny czteroosobowej jako pomoc domowa
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wstawianie prania, prace porządkowe, przygotowywanie posiłków
  • do zadań należeć będzie również chodzenie na zakupy
  • inne prace domowe

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wiek w przedziale od 30 do 40
  • dobra kondycja
  • brak nałogów – osoba aplikująca mysi być niepaląca

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • odprowadzanie składek od średniej krajowej
  • dokument A1 oraz kartę EKUZ
  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz

Aplikacja:
Drogie kandydatki, prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. CV w języku niemieckim należy przesłać na adres:

  • wspolpraca@agencja-concordia.pl

Zgłoszenia po polsku wyłącznie przez stronę agencji.

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-domowa-niemcy-id415950.html-

ID ogłoszenia: 80657fad1a87a3e7