€ 1400€

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych, Bonn 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 04:04

Poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie miasta Bonn przy opiece nad Panią w wieku 87 lat, która wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.

RODZAJ:
1. Miejscowość: 53127 Bonn
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 170
2.Waga : 55
3.Wiek: ur . 1932

Opis Podopiecznej/go:
Pani Waltraud ma 87 lat i mieszka w dużym parterowym mieszkaniu , pięknie wyposażonym , do tego jest wspaniały ogród.
By wejść do domu są tylko 3schodki, na których seniorka potrzebuje wsparcia, poza tym radzi sobie przy balkoniku. Na dłuższe trasy jest wózek.
Jest szczupłą i przyjacielską starszą damą. Córka mieszka obok we własnym domu i jest farmaceutką . Ona dba o leki dla Seniorki. W czasie wolnym opiekunki zajmuje się mamą i pomaga w dużych zakupach.
Córka czasem przychodzi ze swoim pieskiem- bardzo spokojny i przyjacielski. Opiekunka nie powinna się bac i mieć alergii. Rodzina cieszyc się będzie jak opiekunka nie będzie palić, ale nie jest to wymóg konieczny.

Schorzenia: osłabienie starcze

Pielęgniarka: nie ma
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – po domu samodzielnie, na zewnątrz z balkonikiem.
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie – samodzielnie
Wstawanie w nocy : czasem się zdarzy seniorce od toalety, ale nie budzi opiekunki.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom na obrzeżach miasta , 5 min drogi do sklepu
Warunki dla Opiekunki: pokój wyposażony, toaleta osobna, Internet, czas wolny 13.30-16.00 , seniorka zostaje sama, do tego 2 razy po pół dnia – seniorka jest sama lub z córką , która mieszka obok.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: kom/gut, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1400 € netto
Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 3435e84a69a64d4a