€ 13,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2021 03:26

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy taśmociągu, polegająca na ręcznym pakowaniu keczupów
  • przestrzeganie wysokich zasad BHP do pracy z żywnością
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 250 euro od osoby miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • szkolenie w języku polskim
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się i przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-keczupow-drezno-2021/

ID ogłoszenia: 4096047d3916b2d2