€ 13,50-14,50€/H brutto +dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla spawaczy MAG, MIG, TIG w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 22399 Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Stala, niemiecka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2022 01:03

Firma przemysłowa z Hamburga poszukuje doświadczonych spawaczy MAG, MIG, TIG do pracy w Niemczech od zaraz. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Niemiecka firma IMS GmbH z siedzibą w Hamburgu poszukuje pracowników na stanowisko SPAWACZ MAG, MIG LUB TIG.
Opis stanowiska:
Spawanie różnych kontrukcji metodą MAG, MIG lub TIG (w zależności od zapotrzebowania klientów i firm).

OFERUJEMY:

solidne zarobki;
długoterminową pracę na pełen etat;
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski);
25 dni urlopu w roku + system Zeitkonta;
dodatki za ewentualne nadgodziny (25%);
pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne;
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do internetu i miejsc wspólnych;
nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);
opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;
indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;
możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet;
200 € premi za polecenie nowego pracownika;
pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld.

MILE WIDZIANE:

Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na w/w stanowisku;
Podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy oraz aktualne certyfikaty spawalnicze, dyplom lub książeczka spawalnicza.

IMS GmbH to niemiecka firma z 40-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Zatrudnia do wykonywania zadań specjalistycznych, zapewniając korzystne warunki pracy i płacy, pomagając we wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem.

Kandydatów proszę o kontakt telefoniczny / whatsApp lub e-mail.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

KONTAKT:
Dariusz Krawczyk
E-mail: dariusz.krawczyk@ims-zeitarbeit.eu
Tel: +49 176 648 51 988

Adres siedziby:
IMS GmbH Hamburg
Poppenbütteler Bogen 44
22399 Hamburg

Umsatz-ID: DE126945336
*Posiadamy oferty pracy również dla: elektryków, monterów instalacji sanitarnych, ślusarzy, malarzy oraz stolarzy, na terenie całych Niemiec.

ID ogłoszenia: 8486374e69a4c708

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IMS Hamburg
  • Zarejestrowany od: 16 listopada 2022

Inne przedmioty dodane przez IMS Hamburg

Ostatnie przedmioty dodane przez IMS Hamburg »