€ od 2800/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B bez języka przewóz niepełnosprawnych osób Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2022 01:31

Poszukujemy od zaraz kierowcy kat.B do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępne także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 2800 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2022

Zakres zadań:

  • praca na zlecenie urzędów, przychodni, ośrodków pomocowych i innych placówek działających państwowo
  • do zadań należeć będzie świadczenie usług transportu pacjentom starszym, niepełnosprawnym
  • również przewóz papierów

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • energiczność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • elastyczny grafik
  • pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpowiedni samochód służbowy do przewozu i kartę paliwową w godzinach pracy
  • bardzo dobre zarobki
  • premie i inne dodatki
  • samodzielne stanowisko pracy
  • płatny urlop wypoczynkowy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 10/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 44963341d5a75c33