€ 2800-3500/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B przy przewozie VIP-ów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2019 03:25

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Monachium dla kierowców kat.B przy przewozie klientów VIP. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy.

Stanowisko: Kierowca klientów VIP

Zarobki: w wysokości od 2800 do 3500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • godne reprezentowanie firmy na stanowisku kierowcy auto premium – Audi A8, Jaguar XJ, BMW 7, Mercedes S-klasy
  • obowiązkiem będzie przewóz klientów – obsługa podróży służbowych, eventów, wieczorów panieńskich itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz świetna orientacja w terenie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • optymizm, przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista, schludność, pełna dyskrecja
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność i solidność

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach
  • rzetelne wdrożenie i przez chwilę pracę pod nadzorem koordynatora
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania odpłatnego w okolicy
  • bardzo dobre zarobki pozwalające na godne życie w Niemiec
  • premie i dodatki

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 8095df15eea657f1

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B przy przewozie VIP-ów Monachium”

  1. Jacek Prochnicki na 28 stycznia 2020 @ 22:37

    Witam serdecznie Jacek Prochnicki z tej strony jestem zainteresowany…
    +4407395397042

  2. Hey im iteresting this job…please kontakt me soon +48889061281