€ 9 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 00:10

Oferujemy podjęcie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z Bremen jako komisjoner. Ogłoszenie skierowane do Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia pomoc koordynatora i zamieszkanie.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie
Nr ref.: MAG/BRE/N
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa 9 euro brutto co w przeliczeniu da ok. 1500 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się komisjonowaniem a także konfekcjonowaniem towaru
  • inne zadania zlecane na bieżąco – również prace fizyczne

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane zgłoszenia od grup mogących przyjechać swoim autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do wydajnej pracy w grupie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • duża odpowiedzialność
  • rzetelność, sumienność

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia – na początek umowa na czas określony a później istnieje możliwość przedłużenia
  • druk A1 oraz kartę EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 42558add412085b6

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Bremen”

  1. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace.
    Moje dane:
    Daman Jesion
    664850556
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.