€ 1600-1800 netto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka docieplenia Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 04:41

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Ogłoszenie z Duisburga bez znajomości języka dla budowlańców. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy dociepleniach

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Pensja: 1600 do 1800 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 1-2

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie pracy przy elewacjach, na wysokościach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż dociepleń oraz wykończenia polegające na malowaniu

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • od jeden osoby wymagane jest czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • chinnuki71@yahoo.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • 00481722892194

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-znajomosci-jezyka-przy-dociepleniach-od-zaraz-duisburg-i-okolice/

ID ogłoszenia: 445ed80df724b6a