€ 10 - 15 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla kafelkarza Friedrichshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Friedrichshafen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:16

Poszukujemy pracowników budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kafelkarza. Zatrudnienie od zaraz w Friedrichshafen na budowie przy kładzeniu płytek i zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Kafelkarz

Lokalizacja: Kluftern, Friedrichshafen

Zarobki: od 10 do 15 euro brutto za godzinę

Opis zadań:

  • Prace wykończeniowe polegające na:
  • przygotowaniu niezbędnych materiałów, narzędzi oraz powierzchni do pracy
  • kładzenie płytek i kafelków
  • docinanie
  • tynki
  • tapetowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie poparte referencjami
  • chęć podjęcia pracy na stałe
  • fachowość, solidność

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione minimum 40 godzin pracy w tygodniu
  • w razie potrzeby jesteśmy w stanie pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania (koszt miesięczny do 300 euro)
  • pracodawca pokrywa koszty dojazdu
  • świadczenia niemieckie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV w języku niemieckim plus klauzula o ochronie danych osobowych) na podany poniżej adres kontaktowy.

info.translator@prokonto.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235ad5/

ID ogłoszenia: 5195484c1431ba7f