€ 10,85 + dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza przy wykończeniach Ratyzbona

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 stycznia 2020 01:17

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Ratyzbonie dla malarzy przy wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, tapetowaniu i montażu dociepleń budynków.

Stanowisko: Malarz –  pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: okolice Ratyzbony, Niemcy

Pensja: 10,85 euro brutto na godzinę pracy + dieta dzienna w wysokości 36 euro

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana polegająca głównie na malowaniu budynków mieszkalnych a także przemysłowych
  • obowiązkiem będzie malowanie fasad oraz wnętrz
  • praca przy montażu dociepleń i tapetowaniu

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • darmowe wsparcie przy procesie rekrutacji
  • prawo do urlopu
  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki zatrudnienia
  • miejsce zamieszkania
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: +48 539 601 600

źródło: https://gratka.pl/praca/malarz-niemcy/ob/14833432

ID ogłoszenia: 8225e091e087a681