€ do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla montera płyt Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 02:57

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech w budownictwie. Oferta z miasta Koblencja dla regipsiarzy przy wykonywaniu ścianek działowych. Zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Koblencja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace budowlane w domkach jednorodzinnych polegające na montowaniu płyt kartonowo-gipsowych na ścianach i sufitach. Obowiązkiem będą dodatkowe prace takie jak: montowanie izolacji czy stawianie ścianek działowych.

Wymagania:
-komunikatywny język niemiecki
- doświadczenie roczne na podobnym stanowisku
- zaangażowanie i dokładność
- aktualne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
- chęć wyjazdu do pracy od zaraz

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- brak ukrytych kosztów
- umowa podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- dla chętnych oferujemy miejsce noclegowe
- zatrudnienie aktualne od zaraz
- zapewniamy świadczenia socjalne

Aplikacja:
Kandydatów zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą poufności i zdjęciem na maila: bau@holbern.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-225nbb/

ID ogłoszenia: 292539cb9c7e2621