€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dróg-autostrad bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2021 02:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla budowlańców bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Villingen-Schwenningen, Langenargen, Dettingen unter Teck, Bretzfeld – Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac na budowie dróg i autostrad
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn i urządzeń budowlanych, np.: zagęszczarek, ubijaków, walców drogowych, koparek *w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • pomoc w trakcie prac polegających na układaniu asfaltu
  • samodzielne układanie kostki brukowej
  • praca przy robotach ziemnych, budowa kanałów i układanie kabli

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • duża elastyczność
  • przykładanie się do zadań
  • posiadanie ukończonej minimum szkoły zawodowej o profilu budowlanym
  • konieczne udokumentowane doświadczenie zawodowe budowlane przy pracach ujętych w obowiązków
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • prac w zespole profesjonalistów
  • przyjaznych współpracowników
  • nowoczesne, bezpieczne i dobrze wyposażone stanowiska pracy
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z niemieckim układem zbiorowym dla sektora budowlanego
  • system emerytalny
  • płatny urlop w wymiarze 30 dni rocznie
  • udział w uroczystościach i imprezach firmowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu i opłacone przez okres pierwszych 12 miesięcy
  • pracodawca zapewnia opłacone powroty do domu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-fizyczny-m-w-d-niemcy,oferta,8321248

ID ogłoszenia: 784612b44b098c74