€ 1500 Euro netto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie spożywczym bez języka w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2021 00:16

Od zaraz w okolicach Drezna oferta pracy w Niemczech na magazynie z żywnością. Zatrudnienie 2021 także bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na stanowisku komisjonera.

Komisjoner – ok. DREZNA – branża spożywcza

Zakres obowiązków
• kompletowanie zamówień za pomocą komend wyświetlanych na ekranie wózka

Oferujemy
• wynagrodzenie:
– stawka dla osoby z własną kwaterą: 10,45 € brutto/ h + 1,5 € netto/ h
– stawka dla osoby bez kwatery 10,45 € brutto/ h + 0,5 € netto/ h
+ zorganizowane zakwaterowanie
!! dodatki za liczbę KOLLI ponad 100% normy

•umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi
(ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego)
• pracę w systemie 2 – zmianowym

Wymagania
wystarczy rozumienie podstawowych słów po niemiecku
• własne auto

office@gpjc.eu

ID ogłoszenia: 600612ca5d72d0b3