€ 10 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z żywnością Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:45

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu nabiału w systemie pick by voice. Zatrudnienie od zaraz w Heilbronn dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Heilbronn

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z żywnością – głównie nabiałem
  • zadania wykonywane będą na hali produkcyjnej w temperaturze 2 stopni Celsjusza
  • głównym zadaniem będzie komisjonowanie towaru w systemie słuchawkowym pick by voice

Oczekiwania:

  • możliwość wykonywania pracy fizycznej
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2
  • brak problemów zdrowotnych
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na rocznej umowie o pracę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wysokie zarobki plus premie za wydajność oraz pracę w godzinach nocnych, za nadgodziny, niedziele i święta
  • miejsce zamieszkania w cenie ok 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynierow-id339011.html

ID ogłoszenia: 23256b7e7d98e487

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.