€ Do uzg.

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 października 2022 01:09

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Wuppertal na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca oferuje wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Wuppertal, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce produkcyjnej przy pakowaniu koemstyków
  • obowiązkiem będzie praca przy linii produkcyjnej, obsługiwanie urządzeń, napełnianie opakowań oraz wykonywanie prac magazynowych i porządkowych

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na rok w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne dodatki – np. dodatek dla kierowcy za każdy kilometr, za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny przez źródło.

Krótki link: https://bit.ly/wuppertal-praca

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRODUKCJA-PAKOWANIE-KOSMETYKOW—PRACA-OD-ZARAZ/75928/

ID ogłoszenia: 93663553f7fe250b