€ 11,51/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech płytkarz-glazurnik na budowie Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 04:36

Firma z Poczdamu zatrudni od zaraz pracownika budowlanego na stanowisku płytkarz-glazurnik. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na bardzo dobrych warunkach z wysokimi zarobkami.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Poczdam Niemcy

Stawka godzinowa: 11,51 euro brutto na godzinę pracy plus dodatkowo 35 euro netto na dzień diety

Opis zadań:

  • obowiązkiem będą prace zespołowe na budowie
  • pracownik będzie zajmował się skuwaniem starych płytek, odpowiednim przygotowywaniem powierzchni oraz układaniem płytek i wszelkiego rodzaju kafelków na ścianach oraz podłogach
  • do zadań należeć będzie fugowanie i drobne porządkowanie po skończeniu pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim komuniktywnie
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • doświadczenie w pracy glazurnika – płytkarza
  • dużą zaletą będzie wykształcenie techniczne
  • dużą dokładność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki w wysokości 11,51 euro brutto na godzinę plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 35 euro netto
  • pracę w dobrej lokalizacji
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • praca@mondi-polska.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarzglazurnik-stawka-godzinowa-1151-eur-dieta-dzienna-3918408.html

ID ogłoszenia: 1435a0854b3b70eb