€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pomocnik przy rozbiórkach na budowie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 04:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pomocnika budowlanego z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie 2018 w Bremen przy rozbiórkach na budowie. Zakwaterowanie zorganizowane jest płatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik przy rozbiórkach budowlanych

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na demontażu części budowlanych oraz sprzątanie na budowie
  • pracownik zajmuje się recyklingiem odpadów i rozładunkiem materiałów budowlanych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie własne auto
  • gotowość do pracy na zewnątrz przy niesprzyjających warunkach pogodowych
  • wymagana jedna osoba w zespole z językiem niemieckim

Zapewniamy:

  • 50 godzin pracy tygodniowo
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę w oparciu o IGZ
  • pełny wymiar godzinowy z możliwością pracy na nadgodziny
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek zdrowotnych, chorobowych
  • ubezpieczenie również dla członków rodziny
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • dobre zaplecze socjalne i możliwość korzystania z niemieckich świadczeń (na dziecko, za rozłąkę)
  • pracodawca zwraca koszty badań lekarskich
  • wsparcie Agencji pracy w trakcie okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV, na adres: rekrutacja@eastpower.pl

Kontakt telefoniczny w godzinach 8:30-17 pod numerami:
+48 575 440 254, +48 530 844 775, +48 575 440 345

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-jako-pomocnik-bremen/

ID ogłoszenia: 2405babe4445df17