€ 1450 euro brutto miesięcznie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:10

Producent wyrobów czekoladowych zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Oferta z Hamburga z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz lub od stycznia 2016

Obowiązki:

  • jest to praca manualna przy ręcznym pakowaniu czekoladek – pralinek
  • pracownik delikatnie przenosi pralinki z taśmy i układa w plastikowych wytłoczkach
  • praca wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami BHP

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • sprawność fizyczna
  • brak nałogów – totalny zakaz palenia
  • dobre zdrowie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu w cenie 250 euro za osobę
  • atrakcyjne zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz lub od stycznia 2016
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie czekoladek, Hamburg”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 2345675a003043c1

10 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez języka Hamburg”

  1. Witam mam 3 osoby chętne do pracy od stycznia posiadamy 2 kierowców i jeden samochód do dyspozycji proszę o kontakt:734198651

  2. Witam mam 3 osoby chętne do pracy od stycznia posiadamy 2 kierowców i jeden samochód do dyspozycji proszę o kontakt:734198651 czekamy

  3. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, Mam pytanie czy dojazd mam mieć swój czy nie? Tel. 888859970

  4. Witam, czy oferta pracy jest aktualna ? Czy jest miejsce dla 3 osób?

    Proszę o kontakt emailowy ; madzialowa@wp.pl

    Dziękuje

  5. maniutek1234 na 31 grudnia 2015 @ 09:39

    Witam nazywam sie mariusz pracowalem na magazynie 9 lat w holandi jestem osoba sumiena i zyczliwa jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 48669972576 dziekuje i pozdrawiam

  6. Witam chetnie podejme prace przy pakowaniu czekoladek tel. 572995487 zbigniew6060@gmail.com

  7. Witam proszę o pilny kontakt pracowałem na podobnym stanowisku zależy mi bardzo na podjęciu pracy 698350870

  8. Witam, jezeli znajdzie sie jeszcze jedno miejsce to jestem zdecydowanie zainteresowana!
    - Email; ewa.gruszeczka@onet.pl oraz telefon kontaktowy; 511675340. Dziekuje i Pozdrawiam!

  9. Witam. Czy oferta jest nadal aktualna? Proszę o kontakt.
    dawid.cezary@onet.pl
    Pozdrawiam Tatiana

  10. Maciek23 na 1 marca 2016 @ 14:17

    Witam , jestem zainteresowany z kolega Państwa ofertą pracy . Proszę o kontakt na nr : 723-218-870. Dziękuje.