€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy rozładunku paczek bez języka Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 03:15

Magazyn firmy kurierskiej z Wustermark da fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku i załadunku paczek. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Wustermark – okolice Berlina, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,50 euro brutto co daje ok. 1000-1200 euro miesięcznie netto – do ręki

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac fizycznych, związanych głównie z rozładunkiem i załadunkiem paczek kurierskich
  • inne zadania zlecane na bieżąco w obrębie magazynu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • wysoka odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zapewnione zakwaterowanie
  • uczciwą umowę wraz z ubezpieczeniem, kartą EKUZ, drukiem A1
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 289579e064da8644

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy rozładunku paczek bez języka Wustermark”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy nr kontaktowy 535418638

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.