€ 14,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 03:01

Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Od zaraz zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczek z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie powierzchni biurowych – wykonywanie obchodu w wyznaczonych godzinach i porządkowanie stanowisk pracy, włączanie zmywarek, sprzątanie toalet, wycieranie stołów w salach konferencyjnych, odkurzanie wykładziny itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • schludność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę z dobrymi zarobkami
  • opiekę koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu zorganizowane jest bezpłatnie zakwaterowanie, aby z niego skorzystać pracownik musi podpisać umowę  zawierającą zapisy o nie urządzaniu imprez, utrzymywaniu względnego porządku i ponoszenia odpowiedzialności za wyrządzone szkody

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres mailowy:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-dusseldorf-2020/

ID ogłoszenia: 2295fabceff0df30