€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:57

Propozycja zatrudnienia w Berlinie z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,25 do 16,50 w zależności od sposobu zatrudnienia, na umowie niższa stawka, na gewerbe wyższa

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla osób które wypracowują określone minimum godzin
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wysokie zarobki
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego organizowanego przez pracodawcę w siedzibie firmy – kurs dla pracowników rokujących jest tani ponieważ pracodawca bierze na siebie część kosztów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo.

Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” wraz z CV należy przesłać na adres:

  • beschaftigung@munich.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 795cd31814dc0f5

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Berlin”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany waszą ofertą. Proszę o kontakt: spdipl2001@gmail.com

  2. Marzenna Nowakowska na 17 maja 2019 @ 10:18

    Sprzątam szybko sprawnie i solidnie a moje cechy charakteru tj pracowitość sumienność oraz zaangażowanie w pracę pozwolą mi na wzorcowe wykonanie powierzonych obowiązków służbowych. Mam doświadczenie w sprzątaniu w kraju i za granicą . Służę też znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Proszę o kontakt tel 511 956 088 lub e-mail marzennanowakowska13@gmail.com. Marzenna Nowakowska.

  3. julia782 na 21 maja 2019 @ 15:01

    Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt na e mail: juliaa2000@op.pl