€ od 14 do 16/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:58

Pilnie szukamy osób z podstawową znajomością języka do sprzątania domów i mieszkań w Stuttgarcie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2020 na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy kompleksowym, solidnym sprzątaniu domów i mieszkań w Stuttgarcie i najbliższych okolicach
  • sprzątanie powierzonych powierzchni – dodatkowe płatne zadania to prasowanie, mycie okien, sprzątanie piwnic, garaży czy po remontach

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyskrecja
  • solidność
  • dokładność
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wdrożenie w obowiązki
  • pełny etat
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie-domów-mieszkań/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 5995e0dda6e8bfcd

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart 2020”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy Proszę o kontakt email ciosekhanna2@gmail.com Pozdrawiam

  2. Nr tel 728762469

  3. Jestem zainteresowany ale tylko praca w weekendy. E-mail pawelmajerczyk@gmail.com

  4. Becia3355 na 7 marca 2020 @ 15:47

    Dzień dobry jestem zainteresowana praca mój numer tel.667227303