€ 13-16 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 04:41

Klinika medycyny estetycznej z centrum Stuttgartu od zaraz przyjmie sprzątaczkę. Oferta pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Stawka godzinowa: od 13 do 16 euro brutto na godzinę w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka
Start: od zaraz
Miasto: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:

  • dbanie o czystość w klinice medycyny estetycznej, mieszczącej się w centrum Stuttgartu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie czystości w holach, korytarzach, poczekalni, gabinetach, pomieszczeniach socjalnych, toaletach, laboratorium itp.
  • opróżnianie koszy oraz odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych
  • stosowanie środków medycznych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • wszelkie prace muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • pełen profesjonalizm
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • schludność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • docelowo stałe zatrudnienie, pierwszą umowę podpisaną na 3 miesięczny okres próbny
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • gruntowne przeszkolenie i początkowo pracę w koordynatorem
  • uniform służbowy
  • wszelkie niezbędne środki, materiały oraz urządzenia
  • pomoc przy formalnościach
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pełny etat -40 godzin w tygodniu przez 5 dni, pracujące są również weekendy, szczegółowe dni do uzgodnienia z drugą osobą sprzątającą

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Sprzątanie kliniki Stuttgart 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4015986e76eba155

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowana ofertą