€ 3000-4000 euro/mc brutto

Tester leków od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:24

Oferujemy od zaraz pracę w Niemczech jako tester leków w ośrodku uzdrowiskowym koło Monachium. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem zorganizowanym darmowo na miejscu.

Stanowisko: Tester leków
Liczba wakatów: 30
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: ok. 3-4 tyś euro miesięcznie brutto
Miasto: Monachium, Niemcy
Czas trwania umowy: maksymalnie do 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • udział w badaniach leków lub placebo w zależności od przydzielonej grupy
  • pracownik zatrudniony ma zapewnione miejsce w pensjonacie gdzie codziennie będzie wypełniał ankiety i przechodził różnego rodzaju nieskomplikowanie badania
  • zadania związane z testowaniem leków zajmują kilka godzin dziennie – od 2 do 6 na dobę

Oczekiwania:

  • możliwość podpisania klauzuli poufności
  • gotowość do przejścia dokładnych badań przed przystąpieniem do testów
  • brak problemów zdrowotnych
  • wiek od 20-65 lat
  • umiejętność współpracy
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie i pełne wyżywienie w ośrodku uzdrowiskowym, leżącym w Starnberg
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc kadry medycznej i wsparcie polskojęzycznych rezydentów
  • dla chętnych, którzy będą najsumienniej wywiązywać się z powierzonych zadań możliwość współpracy przy innych projektach

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem następujących informacji:

  • imię i nazwisko, wiek, stan zdrowia – aktualnie przyjmowane leki, przebyte choroby, zabiegi, komplikacje

wraz z załączeniem CV na poniższy adres:

  • medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-testach-lekow-w-monachium-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 39058926cb4bb1d7

10 komentarzy na “Tester leków od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Monachium”

  1. Rafi1981 na 2 lutego 2017 @ 07:20

    Witam Rafał 36 lat zainteresowany odrazu obecnie przebywam w krefeld Niemcy proszę o tel 48 534 223 795 lub 15224270768. Pozdrawiam

  2. Witam, jestem zainteresowany. Obecnie znajduję sie ok 200km od Monachium. Gotowość podjęcia pracy od zaraz. tel +48 605 579 795
    Pozdrowiam.

  3. jarasnet na 2 lutego 2017 @ 20:28

    Witam,
    jestem zainteresowany, tel 600839253 lub mail jarasnet@interia.pl.
    Wiek 41 lat, bez nałogów, nie choruję i nie przyjmuję leków.
    Pozdrawiam.

  4. Witam,
    Zainteresowała się wasza oferta pracy
    Znam j.niemiecki w stopniu podstawowym
    Posiadam prawo jazdy
    Tel.797500653
    mgs7@op.pl

  5. magdakot na 3 lutego 2017 @ 20:31

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Język niemiecki w stopniu podstawowym, posiadam prawo jazdy. Tel: 798 831 866. e-mail: marian.sala1966@gmail.com

  6. magdakot na 4 lutego 2017 @ 19:51

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym, posiadam prawo jazdy. Tel 798 831 866

  7. ArturSkorski na 6 lutego 2017 @ 14:34

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą. Proszę o kontakt +48794772071.

  8. krystian82 na 13 lutego 2017 @ 16:47

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą.Mam 35 lat jestem osobą w pełni zdrową i uprawiam sport.Znam jezyk w stopniu komunikatywnym.Nie mam nałogów.Proszę o kontakt 0048794028059

  9. Jestem zainteresowany z kolegą oferta pracy prosze o kontakt
    533549255

  10. jasieczka86 na 18 maja 2017 @ 10:25

    Witam jestem zainteresowany pracą 0078513147611