€ 12-14 euro/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 01:40

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz przy sprzątaniu biur dla 2 Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Wakaty: 2
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Pensja: przy umowie o pracę 12 euro brutto na godzinę a przy samozatrudnieniu 14 euro brutto

Opis stanowiska:

  • prace porządkowe w biurach – sprzątanie wszelkich pomieszczeń od gabinetów po toalety
  • dbanie o estetykę, przygotowywanie sal konferencyjnych

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • optymizm
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • miła aparycja
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz referencji
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy na czas określony
  • zmianę popołudniową w godzinach od 17 do 1
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt miesięczny to 200 euro od osoby plus opłaty licznikowe

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Wiadomość e-mail prosimy zatytułować następująco: „Sprzątanie biur od maja 2017, Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-biur-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 45758fccc284c0f9

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.