€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:39
  • Wygasa: 17 godzin, 56 minut

Oferta aktualnego od zaraz zatrudnienia w Dortmundzie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,25 euro brutto na godzinę dla osób które podejmą pracę na umowie lub 16,50 euro brutto na godzinę dla tych, którzy będą pracować na gewerbe

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o czystość domów i mieszkań klientów prywatnych
  • często zlecenia stałe, zdarzają się również rzadziej
  • do zadań należeć będzie wycieranie kurzy, mycie okien, luster, odkurzanie, mycie brodzika, ścielenie łóżek, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie – jest to opcja jedynie dla osób które wypracują miesięcznie 150 godzin – w innym przypadku zakwaterowanie jest płatne
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-w-dortmundzie/

ID ogłoszenia: 7805d5d93ee5e28f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.