€ 1100 euro netto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech w gastronomii dla pomocy kuchennej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ribnitz-Damgarten
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 04:09

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w gastronomii od zaraz w Ribnitz-Damgarten na stanowisku pomocy kuchennej. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy pomocy kucharzowi i na zmywaku.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: okolice Ribnitz-Damgarten

Termin: praca od zaraz do 31.10.2015

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna związana z pomocą kucharzowi, zmywaniem naczyń i zadaniami porządkowymi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • brak nałogów
  • brak problemów ze zdrowiem
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • miła aparycja, optymizm, kultura osobista
  • zaangażowanie, profesjonalizm

Zapewniamy:

  • pracę 45 godzin w tygodniu – 5 razy po 9 godzin
  • bezpłatny udział w rekrutacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy
  • pomoc organizacyjna
  • zapewnione zamieszkanie w jednoosobowym pokoju dla personelu
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione wyżywienie – jednak wyłącznie w dni robocze

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy.
Wiadomość z CV, zdjęciem i terminem dyspozycyjności należy przesłać na niżej podany adres.

  • rekrutacja@praca-pws.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2409kh/

ID ogłoszenia: 283557cc8034e774