€ 9,79/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze szparagów Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 04:07

Propozycja zatrudnienia w Berlinie od zaraz przy zbiorze białych szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,79 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Termin: od 27 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze szparagów białych

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze szparagów
  • atutem będą zgłoszenia od osób z prawem jazdy i własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o polską umowę tymczasową
  • dla dobrych pracowników możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie
  • atrakcyjne premie za wydajną pracę
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych zdalnie
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • za polecenie pracownika 100 euro premii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: https://link.do/szparagi-berlin

źródło: https://ipf.jobs/job_offers/pracownik-zbioru-szparagow-225/

ID ogłoszenia: 8645e9c5ff5648b9

7 komentarzy na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze szparagów Berlin 2020”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt
    +48696492772
    EWELINA GŁÓWCZEWSKA

  2. Jestem zainteresowany pawel łukaszewski +48693122820

  3. Jestem zainteresowany +48693122820

  4. Prosze o kontakt+48693122820

  5. Mariusz197620 na 11 maja 2020 @ 17:29

    Mariusz jestem zainteresowany proszę o kontakt

  6. Mariusz197620 na 11 maja 2020 @ 17:30

    Mariusz proszę o kontakt +48 665670246

  7. Ze Szczecina, zainteresowany na 2-3 tygodnie 694 399 392