€ 10 €/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory brukselki Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 września 2020 00:58

Gospodarstwo rolne z okolic Berlina od zaraz zatrudni osoby na zbiory brukselki. Sezonowa praca w Niemczech 2020 bez znajomości języka dla Polaków. Możliwość zatrudnienia także na dłużej.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach brukselki

Miasto: okolice Berlina, Niemcy

Pensja: 10/h

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca polowa, wykonywana w dużym gospodarstwie rolnym
  • pracownik zajmuje się zbiorem, pakowaniem i magazynowaniem brukselki

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • opcja podjęcia zatrudnienia w Niemczech na dłużej
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie społeczne opłacane jest do ZUS
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wynagrodzenie wypłacane do 11 każdego kolejnego miesiąca
  • opcja pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać na adres:

  • pawel.lewandowski@ipf.jobs

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • 571 445 379

źródło: www.praca-za-granica.pl/o-943726.php

ID ogłoszenia: 9045f60971714171