€ 7,40 euro/h brutto

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:21

Zatrudnimy pracowników do zbioru jabłek na plantacji z okolic Hamburga. Zatrudnienie od zaraz do 31 października dla 2 mężczyzn. Sezonowa praca w Niemczech skierowana jest do Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Wynagrodzenie: 7,40 euro brutto za godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Czas trwania umowy: zatrudnienie od zaraz do 31 października 2015

Obowiązki:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za zrywanie jabłek z drzew. Zbiera się również owoce które spadną w trakcie zrywania.
  • Osoby zatrudnione pracują na drabinach oraz z użyciem chwytaków.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • legalną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie w terminie od zaraz do 31 października 2015
  • pracę dla mężczyzn
  • zapewnione zamieszkanie płatne 4,46 euro dziennie

Aplikacja:

Chętni proszeni są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-jablek-dwoch-mezczyzn-id310193.html

ID ogłoszenia: 63155acf15120583

6 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek Hamburg”

  1. norbert75 na 21 lipca 2015 @ 12:02

    witam proszę o kontakt tele 609025333 jestem zainteresowany podjęciem pracy

  2. Klaudia Zolkiewska na 23 lipca 2015 @ 14:54

    Witam jestem zainteresowana ta praca dla mojego taty. Proszę o kontakt jeżeli jest to jeszcze aktualne. Z góry dziękuję

  3. andrzej33 na 26 lipca 2015 @ 15:59

    Witam, jestem zainteresowany pracą przy zbiorach jabłek od sierpnia do końca zbiorów. Znam język angielski, jestem uczciwy, pracowity i zdrowy. Mam 21 lat.
    kontakt:
    email: a.malinowski3@onet.pl
    tel. +48 695 011 829

  4. pawlo1990 na 28 lipca 2015 @ 13:35

    Witam jestem bardzo zainteresowany państwa ogłoszeniem jestem gotowy ma wyjazd.proszę o kontakt 571262326.z góry dziękuję

  5. Mateusz K na 29 lipca 2015 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowany do pracy przy zbiorach od sierpnia do końca zbiorów. Proszę o kontakt tel- 726235331.

  6. witam jestem zainteresowany tą pracą pracowałem 12 lat przy tej pracy w okolicach Hamburga tel kontaktowy 604 250 084