€ stawki akordowe

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach moreli i śliwek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Plauen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:04

Od zaraz zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek i moreli. Oferta z okolic miasta Plauen dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce pracy: okolice Plauen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna, która polega na zbieraniu owoców z drzew.
  • Owoce należy wstępnie przesortować i ułożyć w skrzynkach.
  • Pracownicy zaczynają od wczesnych godzin rannych – owoce moreli zbiera się nie do końca dojrzałe ponieważ szybko się psują

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy sezonowej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • elastyczność godzinowa
  • odpowiedzialność
  • umiejętność wypracowywania norm dziennych

Oferujemy:

  • pracę tymczasową – czas zależny od urodzaju i zbiorów
  • możliwość dorobienia
  • brak opłat za miejsce zamieszkania, które zapewnione jest w barakach mieszkalnych
  • dostęp do toalet, pryszniców oraz aneksu kuchennego
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie zapewniamy wszystkim pracownikom

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbioryowocow/08/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 69655b9550b1ad28

7 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach moreli i śliwek”

  1. witam jestem emerytem sprawny fizycznie zainteresowany praca tel nr798662769

  2. Jestem zainteresowany, mam doświadczenie w zbiorach owoców w Polsce i zagranicą, tel.519626856

  3. monikarolka na 31 lipca 2015 @ 16:59

    Dzień dobry.Mam 34 lata.Jestem sprawna fizycznie , szybka w działaniu i pracowita.Jestem zainteresowana ofertą i bardzo proszę o kontakt .Mój numer telefonu to 602822656.Jeśli to możliwe to bardzo proszę o kontakt w godzinach wieczornych ok.godziny 20 lub 21.

  4. Przemek1990 na 2 sierpnia 2015 @ 13:57

    Witam jestem gotów do podjęcia pracy student 24 lata, sprawny fizycznie bez nałogów tel: 698 04 23 97

  5. Jestem pracowitym ojcem dwójki dzieci i potrzebuję pracy od zaraz tel:505212566

  6. Marcin 26 lat, jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  7. Jestem zainteresowany. Mam 19 lat, dobrze zbudowany, energiczny, wytrzymały, zdeterminowany i gotów do pracy od zaraz ! W pełnej aktywności fizycznej co na pewno się przełoży w pracy przy zbiorach :) proszę o kontakt 015117206049