€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze jabłek/gruszek Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:26

Zatrudnimy 8 osób w sadzie z Drezna od zaraz do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach jabłek i gruszek. Oferta z zakwaterowaniem zorganizowanym darmowo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miasto: Drezno, Niemcy
Termin: od zaraz
Wakaty: 8
Czas trwania umowy: 4 tygodnie
Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sadzie dużego gospodarstwa z okolic Drezna przy zbiorach owoców twardych – jabłek i gruszek

Oczekiwania:

  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość podjęcia pracy sezonowej na okres 4 tygodni
  • zdyscyplinowanie
  • brak nałogów
  • zdolności adaptacyjne
  • możliwość zabrania ciepłej odzieży i pieniędzy na przeżycie pierwszego tygodnia

Zapewniamy:

  • zorganizowane darmowe zamieszkanie w gospodarstwie
  • zatrudnienie sezonowe na okres 4 tygodni
  • raz na tydzień możliwość otrzymania zaliczki
  • dwa razy w tygodniu pracodawca organizuje przejazd do supermarketu po zakupy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sezonowa-zbioryjablekigruszek10/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 22157ec0590e7ae5