€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2015 01:31

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na plantacji owoców miękkich dla kobiet. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka od zaraz przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Start: pilny

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa 8,50 euro brutto na godziną

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za prace fizyczne na plantacji truskawek. Przede wszystkim zadaniem będzie zbierać owoce, pakować je i przewozić. Inne zadania gospodarcze również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 2 miesiące
  • posiadanie przynajmniej jedno sezonowego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • czynne prawo  jazdy kat.B
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • pracę godzinowo uzależnioną od warunków pogodowych – ok. 60 godzin tygodniowo
  • dla chętnych możliwość wykupienia jednego ciepłego posiłku w cenie 1,50 euro
  • zamieszkanie odbywać się będzie w domy robotniczym, cena to 8,50 euro za dobę

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem: Truskawki – zbiór i transport.

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/zbiory-truskawek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-dla-kobiet-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 727554626f31440c

2 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek dla kobiet”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienna, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. kobielarzd na 13 maja 2015 @ 15:21

    Witam,
    Posiadam duże doświadczenie przy zbiorze truskawek. Mam 53lata. Proszę o kontakt.

    Tel.: 695 302 043
    E-mail: kobielarzd@gmail.com