€ do ustalenia

Od zaraz oferty pracy w Niemczech – pracownik magazynu z odzieżą, obuwiem Rieste

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rieste
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:32

Firma OTTO Polska Sp. z o.o oferuje fizyczną pracę w Niemczech na stanowisku pracownika magazynowego od zaraz, który będzie na magazynie dbał o takie rzeczy jak: pakowanie i sortowanie odzieży i obuwia oraz wiele inny prac w magazynie.

Stanowisko: magazynier
Lokalizacja: Niemcy, Rieste
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie zamówień
– prace w magazynie
– sortowane oraz pakowanie odzieży i obuwia
– składanie zamówień

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– zaświadczenie o niekaralności
– dobre nastawienie do pracy
– dobry stan zdrowia i wytrzymałość fizyczna
– punktualność i dyspozycyjność

Oferujemy:
– jasno określone zasady pracy
– miłą atmosferę
– dobrą płacę
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– pomoc personelu składającego się z Polaków

[ogłoszenie wygasło]

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy na aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 28252f6706da0898

2 komentarze na “Od zaraz oferty pracy w Niemczech – pracownik magazynu z odzieżą, obuwiem Rieste”

  1. Mieszkam w Hamburgu, gotowy do przeprowadzki, plynny angielski, podstawy niemieckiego. Tel;+49 152 1028 1499 , e-mail; tatang@wp.pl . Pozdrawiam Mieczyslaw

  2. Damian_1992 na 18 lutego 2014 @ 11:43

    Witam jestem gotów podjąć z państwem współprace gdyż spełniam wyżej postawione wymogi , 539 417 183