€ 14-16 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka przeprowadzki Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 września 2017 03:36

Poszukujemy od zaraz osoby do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech jako pomocnik przy przeprowadzkach. Oferta bez znajomości języka w Monachium dla trzech osób.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Zarobki: na początek 14 euro brutto na godzinę pracy a po 2 miesiącach podwyżka do 16 euro brutto

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Obowiązki:

  • pakowanie dobytku klientów prywatnych oraz firm
  • zabezpieczanie mebli, sprzętów agd/rtv itp. na czas podróży
  • załadunek i rozładunek
  • rozpakowanie i montaż na miejscu docelowym

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć nauki języka
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie przy przeprowadzkach oraz prawo jazdy kat.C
  • własne auto będzie atutem ze względu na pokonywane odległości między zakwaterowaniem a pracą
  • bardzo dobra kondycja fizyczna i siła
  • zwinność, zręczność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu taniego zakwaterowania
  • uczciwe warunki zatrudnienia – zgodne z niemieckimi standardami, obowiązuje niemiecka umowa
  • dużą liczbę godzin
  • nienormowane godziny pracy
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • karnet na siłownię i do miejsc kulturalnych plus kartę zniżkową do restauracji, kawiarni

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia pilnie czekamy. Start zatrudnienia planowany jest obecnie na 11-września, aczkolwiek może to jeszcze ulec zmianie.
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem w postaci: „Przeprowadzki – Monachium – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy o załączenie aktualnego CV. LM nie jest wymagany.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 80359ac670e3eff0

4 Odpowiedzi na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka przeprowadzki Monachium”

  1. Pawel lupinski na 5 września 2017 @ 09:14

    Jestem zainteresowany tą oferta proszę o kontakt telefoniczny 601302060 lub e-mail pawellupinski112233@gmail.com z góry dziękuję

  2. dzień do
    Razem z moim kolega jesteśmy zainteresowani wasza oferta , jesteśmy dwójka młodych sprawnych bardzo fizycznie osób oraz posiadamy swój samochód wiec z dojazdem nie będzie żadnego problemu ,jesteśmy po szkole sportowej więc praca w grupie to dla nas nic nowego.Poniżej zostawiamy namiary:
    e-mail- lukasz.ciesiolka@o2.pl
    tel .662909953

  3. Krzysiek95 na 7 września 2017 @ 22:45

    Jestem zainteresowany mam tez 2 osoby z którymi wiele lat pracowałem właśnie w przeprowadzakch na terenie Niemiec prosze o kontakt E mail kabicki@vp.pl

  4. Witam. jestem zaineteresowany mam doswiadczenie w yym zawodzie posiadam rowniez prawojazdy kat B i moge jezdzic Busem. Jestem w trakcie finalizacji kat. C. jestem mlody i silny bez nalogow.

    +48 570 374 146 Bartek.
    zoox111@gmail.com

    pozdrawiam.