€ 11 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gelsenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:30

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w Gelsenkirchen dla 6 Polaków .

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Gelsenkirchen, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 11 euro brutto
Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • sortowanie odzieży używanej pod kątem jakościowym, z podziałem na 3 klasy jakościowe
  • obowiązkiem będzie również rozdzielanie ubrań ze względu na rodzaj

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 3 miesiące
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność, zaangażowanie, słowność
  • dobre zdrowie – prosimy o rozważne przesyłanie aplikacji, osoby z astmą/alergią proszone są dla własnego zdrowia o nie przesyłanie aplikacji

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • pomoc polskojęzycznego managera
  • szkolenie na miejscu przeprowadzone w języku polskim
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w cenie 120 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: “sortowanie-odziezy/10/16” należy przesłać mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-gelsenkirchen/

ID ogłoszenia: 23957fe98b7e414e

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Gelsenkirchen”

  1. Witam,jeżeli zwolni się u Państwa w firmie miejsce przy sortowaniu ubrań proszę o kontakt.Jolanta

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.