€ 10,15/h

Od zaraz ogłoszenie praca Niemcy bez języka przy pakowaniu lodów Apensen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Apensen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:15

Zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Apensen dla par pakowaczy bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione na czas trwania umowy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Apensen, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Wynagrodzenie: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dbanie o czystość na stanowisku oraz pakowanie produktu gotowego

Wymagania:

  • pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego u jednej osoby na parę
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie własny samochód na wyjazd
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, płatnych od 25% do 100% stawki podstawowej
  • dobre wynagrodzenie i opcję pobierania zaliczek
  • zatrudnienie na pół roku
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dopłaty za przejazd do Niemiec i później na powrót do Polski

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.mrjob.pl/wyslij-cv/?offer=5807

ID ogłoszenia: 6965ed428985a58e