€ 1350 netto +zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 01:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z bezpłatnym wyżywieniem i zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla pomocy kuchennej.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie składników – obieranie, krojenie, szatkowanie, mielenie, miksowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • mycie i konserwacja urządzeń kuchennych
  • praca na zmywaku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • zatrudnienie od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • terminowość, solidność, wielozadaniowość, elastyczność
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wysokie zarobki
  • wdrożenie w obowiązki
  • płatny urlop
  • darmowe wyżywienie zorganizowane na miejscu w formie 3 posiłków dziennie + kawa, woda, herbata – dla osób które wypracują miesięcznie określoną ilość godzin
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 12 miesięcy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a9/grudzień19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8855ddacc6bef9f5

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Berlin”

  1. Witam… Zainteresowana od stycznia. Doświadczenie 3 lata na stanowisku pomoc kucharza, wydawanie posiłków, obsługa gości i kasy fiskalnej, w Rezydencji Teatru Narodowego w Monachium.

  2. Martinek1990 na 17 grudnia 2019 @ 12:29

    Witam jestem zainteresowana pracą tylko że nie znam niemieckiego ale chętnie się nauczę mam doświadczenie gastronomiczne tel:515434357 Sylwia.