€ 1680 euro/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:33

Aktualnie dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni zoologicznej, znajdującej się w Bremen. Oferta dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem
  • skanowanie artykułów
  • pakowanie i adresowanie produktów
  • wspieranie innych zadań magazynowych, np: rozładunek, załadunek, dbanie o dokumentację, prace porządkowe
  • praca na magazynie z artykułami dla zwierząt – posłaniami, karmą, zabawkami, ubrankami, klatkami, terrariami, itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, dobre zorganizowanie, zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do współpracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia, z ubezpieczeniem oraz świadczeniami
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej
  • zatrudnienie od zaraz
  • przeszkolenie w języku polskim
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-zoologiczny/03-04/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3958ce805f279c4

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym Bremen”

  1. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace.
    Moje dane:
    Daman Jesion
    664850556
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.