€ 11,84 brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 05:53

Aktualna propozycja zatrudnienia 2018 od zaraz w Berlinie przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie pracy polegającej na pakowaniu słoików kawy w opakowania promocyjne
  • osoba zatrudniona sama kompletuje produkty, składa pudełka, wypełnia, etykietuje i zamyka

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • duża liczba godzin pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • gruntowne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie za darmo w hotelu robotniczym oddalonym od zakładu pracy o około 2 km

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin lipiec_18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 855b549ffa97b90

12 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Berlin 2018”

  1. Bartek941234 na 23 lipca 2018 @ 22:03

    Można prosić o kontakt w sprawie tej pracy
    603342278.
    Z góry dziękuję ☺

  2. Michal Stefanowicz na 23 lipca 2018 @ 22:46

    Witam, jestem zainteresowany.
    Wysłałem wiadomość e-mail.

  3. Mojzys95 na 25 lipca 2018 @ 20:03

    Jestem zainteresowany pracą
    proszę o kontakt : 725 453 791

  4. Witam
    Para zainteresowana pracą.
    Wysylam wiadomość e-mail
    Kontakt 692697848

  5. piotreeeek na 31 lipca 2018 @ 09:56

    Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy i jestem gotów jak najszybciej zacząć.Posiadam również własne auto.
    Tel: 514 271 441

  6. Jestem zainteresowany pracą, moj nr 606244877

  7. Witam jestem zainteresowany tą pracą mój numer tel . 508 409 618

  8. witam
    jestem zainteresowana pracą
    proszę o kontakt +48881701193
    pozdrawiam

  9. Jestem zainteresowana wraz z partnerem ofertą pracy. Dyspozycyjność od zaraz . Posiadamy własny transport 515695697

  10. KamilaKamila na 15 sierpnia 2018 @ 16:27

    Witam
    Młode małżeństwo zainteresowane pracą. 7 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej ( własna działalność)
    Doświadczenie w utrzymaniu higieny i czystości na stanowisku pracy. Umiejętność przygotowania stanowiska pracy do kontroli sanepidowskiej, aktualne książeczki zdrowia.
    Prawo jazdy, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, umiejętność pracy w trudnych warunkach lub pod presją czasu, siła i wytrzymałość fizyczna dająca możliwość pracy nadgodzinowej.

    Kontakt
    509761470
    cr7ju9@wp.pl

  11. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o jak najszybszy kontakt 575350384