€ minimalna ustawowa + dodatki

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 03:51

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu słodyczy na magazynie. Ogłoszenie z miasta Gotha dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Termin: od zaraz
Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Gotha, Niemcy
Zarobki: minimalna stawka ustawowa plus dodatki za pracę zmianową

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie w charakterze pakowacza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • szybkość, zwinność, pracowitość

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • uczciwe zarobki oraz +25% dodatki za pracę na zmiany
  • premia urlopowa i świąteczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • biuro@vegaconsult.com.pl

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 757718458

Uwaga od administracji: zdjęcie dodane w celu graficznej ilustracji oferty, nie przedstawia rzeczywistego miejsca pracy

źródło: http://zgorzelec.lento.pl/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka,4659683.html

ID ogłoszenia: 45158895faa3c703

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy Gotha”

  1. Dlaczego moj czas oczekiwania na moje ogloszenie trwa juz 3 dzien

  2. jestem zainteresowany z dziewczyna prosze o kontakt +447459881389

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.