€ 1700-2125/mc brutto

Od zaraz do pracy w Niemczech bez języka produkcja kanapek Cottbus 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2018 04:58

Pilnie zatrudnimy osobę do pracy w Niemczech na produkcji kanapek. Ogłoszenie 2018 z fabryki w Cottbus aktualne od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 1700 do 2125 euro brutto miesięcznie – wyższa stawka jest na zmianie nocnej

Liczba wakatów: 8

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie w fabryce na produkcji dań do szybkiego odgrzania lub gotowych od razy do spożycia – kanapek, wrapów, panini
  • do zadań należeć będzie pakowanie, porcjowanie itp,

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarnej do pracy z żywnością
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność dobrego organizowania czasu pracy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro za pokój jednoosobowy lub za miejsce w pokoju 2-3 osobowych za 150 euro miesięcznie brutto
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja panini, kanapek, wrapów, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-cottbus/

ID ogłoszenia: 4905a8db2510d953

11 komentarzy na “Od zaraz do pracy w Niemczech bez języka produkcja kanapek Cottbus 2018”

  1. Witam . Jestem zainteresowany pracą . Proszę o kontakt 606326682 .

  2. Stekowski na 26 lutego 2018 @ 15:31

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Mój numer 517514294

  3. Witam, jestem zainteresowana pracą, prosze o kontakt tel. 600601694

  4. damian889 na 28 lutego 2018 @ 16:59

    Witam wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani pracą .Posiadamy własny samochód i doświadczenie na produkcji w Niemczech.
    Proszę o kontakt: damian.jedral@o2.pl +48 697 640 013

  5. falubaz2017 na 8 marca 2018 @ 11:11

    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt na e-maila nikolaaga1206@wp lub pod nr tel 726173498.
    Pozdrawiam

  6. Danielloo32 na 13 marca 2018 @ 12:14

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany Państwa oferta mam doświadczenie na produkcji. Proszę o kontakt 790850404

  7. Sebastian na 21 marca 2018 @ 16:18

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą prosiłbym o kontakt 661692683 lub e-mail: lsiman2000@wp.pl

  8. martynamarta na 11 kwietnia 2018 @ 12:09

    Jestem zainteresowana,proszę o kontakt 881918361

  9. martynamarta na 11 kwietnia 2018 @ 12:10

    Jestem zainteresowana,proszę o kontakt 881918361 lub e mail marteczka.9920@gmail.com

  10. Agatka2618 na 24 kwietnia 2018 @ 16:47

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy dla 4 osób . Proszę o kontakt agatka260@op.pl 881300098 .

  11. matyldazbigniew na 30 czerwca 2019 @ 23:28

    Witam ,jestem wraz z mężem zainteresowana podjeciem pracy ,mieszkamy przy granicy .Proszę o kont tel ;+48 512490516

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.