€ 14-16/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek – sprzątanie domów w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2022 02:15

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka w Düsseldorfie. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań klientów
  • zadania wykonywane są samodzielnie
  • wielu klientów posiada w domach kamery
  • opcja łapania lepiej płatnych zleceń – sprzątania podwórek, garaży, strychów, mycia okien itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własne auto
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-od-zaraz-dla-sprzataczek-dusseldorf-2022/

ID ogłoszenia: 95620d2edf5e6ac