€ 1600 euro brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech Kolonia bez języka produkcja opakowań kartonowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2016 05:00

Producent opakowań kartonowych z Kolonii zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka na produkcję przy sklejaniu i cięciu. Oferta pracy w Niemczech dla osób sprawnych manualnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kolonia

Start: od zaraz

Zarobki: 1600 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace manualne polegające na sklejaniu oraz cięciu arkuszy
  • kontrola jakości produkcji
  • składanie kartonów i pakowanie po 10 sztuk

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność manualna
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • kreatywność, komunikatywność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach, wraz z współpracownikami, koszt miesięczny do uregulowania po stronie pracownika to 200 euro
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego współpracownika
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemieckie prawo pracy

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-opakowan5/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5415733990e1a068

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech Kolonia bez języka produkcja opakowań kartonowych”

  1. MartaiPaulina na 16 maja 2016 @ 13:00

    Witamy!
    Jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy. Pracę możemy rozpocząć od 27 czerwca. Czekamy na kontakt i konkretną odpowiedź w najbliższym czasie.
    Marta Krutul i Paulina Banel tel. 668463185, email: martitka8@op.pl

  2. bagnicka123 na 5 czerwca 2016 @ 13:15

    Witam,Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą.Pracę możemy rozpocząć od zaraz.
    Żaneta Bagnicka i Paweł Kędra 530031679