€ 11/h brutto +dieta

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza Mannheim 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 marca 2021 03:39

Oferujemy zatrudnienie w Mannheim dla budowlańców na stanowisku malarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy malowaniu, tapetowaniu, lakierowaniu itp.

Stanowisko: Malarz budowlany

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy + 44 euro diety za każdy przepracowany dzień

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, gruntowanie, szlifowanie
  • do zadań należy również lakierowanie drzwi i ram okiennych
  • inne zadania budowlane o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy – nie w delegacji
  • ubezpieczenie pracownicze również dla rodziny pracownika
  • prawo do urlopu
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja rozwoju i podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • zaliczki wypłacane raz na tydzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne usługi rekrutacji

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • +48 539 601 600

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę poniższą.

źródło: https://gratka.pl/praca/malarz-budowlany-niemcy/ob/20294423

ID ogłoszenia: 845603b7236578a8