€ 1900 euro netto/mc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 04:29

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach – montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych. Ogłoszenie z okolic Stuttgartu dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter regipsów

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: okolice Stuttgartu

Zarobki: 1900 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba którą zatrudnimy odpowiedzialna będzie za montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych
  • obowiązkiem będzie szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z odprowadzaniem składek i podatkami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie
  • zaliczki wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie pracownicze również dla rodziny
  • prawo do wolnego zgodnie z umową
  • bezpłatna pomoc w procesie rekrutacyjnym – pomoc przy tłumaczeniach, itp
  • możliwe regularny zjazdy do Polski po wcześniejszej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • silverhand.2976461@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-od-zaraz-niemcy-id401686.html

ID ogłoszenia: 39757b5f0c98b256