€ 12 euro netto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie tynkowanie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 03:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie na stanowisku tynkarza. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla Polaków od zaraz przy tynkowaniu ręcznym i maszynowym.

Stanowisko: Tynkarz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro netto za godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmować się będzie tynkowaniem ręcznym i maszynowym wewnątrz i na zewnątrz – będą to powierzchnie płaskie i wypukłe.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3,5 roku udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • elastyczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • duża dokładność
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – obowiązkowo
  • adekwatne doświadczenie – zawodowe lub średnie kierunkowe budowlane

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy tymczasowej
  • możliwość pracy do 1 roku
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • wolne soboty i niedziele w tygodniu
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@holandiajobs.pl

W wiadomości prosimy załączyć CV.

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: +48517 053 993.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-250b1a/

ID ogłoszenia: 85756c4e760c3a93