€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca na magazynie Erfurt bez znajomości języka dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:15

Pilnie poszukujemy pracowników na magazyn z Erfurtu do zbierania zamówień. Praca Niemcy od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier

Numer referencyjny: MAG/N

Lokalizacja: Erfurt, Hamburg, Hannover, Magdeburg, Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem
  • skanowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do zadań
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • wysokie zmotywowanie
  • doświadczenie zdobyte na analogicznym stanowisku
  • atutem będą odpowiednie uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pomoc koordynatora agencyjnego na miejscu
  • dla chętnych możliwość pracy również w weekendy
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z dodatkowym ubezpieczeniem, kartą EKUZ oraz drukiem A1
  • satysfakcjonujące zarobki
  • częściowo opłacone zakwaterowanie
  • praca wykonywana jest w systemie na zmiany
  • dodatki za pracę w nocy oraz za nadgodziny to +25%

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania aplikacji z uwzględnieniem numeru referencyjnego za pośrednictwem poniższej strony:

Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 69756e965bae092c

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca na magazynie Erfurt bez znajomości języka dla Polaków”

  1. strzalka323 na 17 marca 2016 @ 11:21

    witam posiadam uprawnienia na wozki widliwe jestem dyspozycyjna i pracowita prace moge podjac od zaraz gdyz mieszkam na stale w Berlinie moj numer kontaktowy :03037472032

  2. szymkowiak1990 na 17 marca 2016 @ 20:11

    Witam wraz z żoną i znajoma jesteśmy chętni podjąć pracę u państwa proszę o kontakt na e-mail : szymkowiak1990@wp.pl Dziękuję i Pozdrawiam. Pawel