€ 8,80 euro brutto/h + 20% dodatku nocnego

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji jogurtów Schweinfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schweinfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 00:03

Aktualnie zatrudnimy 8 mężczyzn do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów przy taśmie produkcyjnej. Oferta z zakładu produkcyjnego ze Schweinfurtu z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od 27.04! Prosimy o pilne zgłaszanie się – start od zaraz

Miasto: Schweinfurt, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę plus 20% dodatku godzinowego za pracę w godzinach nocnych

Liczba wakatów: 8

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • zadania powtarzalne wymagające zwinności i zręczności
  • kontrola jakości, pakowanie, itp.

Oczekiwania:

  • pełna mobilność i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2

Zapewniamy:

  • zarobki w wysokości 8,80 euro brutto plus dodatek, obowiązujący na nocnej zmianie w wysokości +20%
  • zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie od 27 kwietnia – prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń
  • przez pierwszy miesiąc pracownik będzie obstawiał wyłączenie zmiany nocne od 22 do 5

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie wiadomości e-mail na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/8-pracownikow-do-pracy-na-tasmie-id357351.html

ID ogłoszenia: 543571d33cd42706